Logo Male lige naše škole

Liga protiv raka Koprivničko-križevačke županije raspisala je Natječaj za izradu loga Male lige OŠ prof. Franje Viktora Šignjara. U petak 3. studenoga 2023.  predsjednica Lige protiv raka Koprivničko-križevačke županije posjetila je našu školu te se na samom početku obratila polaznicima Male likovne grupe. Zahvalila se na sudjelovanju na natječaju te je tom prigodom voditeljici grupe, učiteljici Lidiji Šiptar, uručila i mali dar zahvalnosti. Učenici virovske škole, polaznici Male likovne grupe izrađivali su logo Male lige te je stručni žiri u sastavu - Andreja Lukić Suknaić, predsjednica Lige protiv raka Koprivničko-križevačke županije, Lidija Šiptar, učiteljica i voditeljica Male likovne grupe, Tomislav Turković, grafički dizajner te Nataša Sušanj, voditeljica Male lige naše škole odabrao rad učenice Kristine Fancev kao najbolji rad. Kristini je prigodan poklon uručila predsjednica Lige protiv raka naše županije, a Liga je nagradila i sve ostale članove Male likovne grupe i to likovnim priborom koji će im svakako dobro doći.

Nataša Sušanj

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 6. 11. 2023.