Prvi dan nastave

Prvi dan nastave bio je posebno veseo i uzbudljiv učenicima naše škole. Ravnateljca Marica Cik Adaković dočekala je i pozdravila učenike nižih i viših razreda te im zaželjela  mnogo uspjeha u novoj školskoj godini. Svečanost su upotpunili i dragi zvuci Hrvatske himne.

Peti razredi upoznali su se sa svojim novim razrednicima, učiteljicom Hrvatskog jezika Ksenijom Janković Vusić (razrednicom 5.a razreda) i vjeroučiteljem Zlatkom Bočkajem (razrednikom 5.b razreda).

Najveće uzbuđenje vladalo je kod prvašića koji su se upoznali sa svojim prvim učiteljicama, Ivankom Seleš (1.a) i Majom Šoš (1.b). Njih su, uz učiteljice, dočekali ravnateljica i načelnik Općine Mirko Perok. Prvašići su, također, upoznali i novog vjeroučitelja Lea Sačera te učiteljicu Njemačkog jezika Natašu Sušanj. Od Općine su na dar dobili pisanke i pernice kako bi im početak školovanja bio što lakši i radosniji. Ovim putem zahvaljujemo Općini Virje na darovima.

Prigodni program dobrodošlice pripremila je učiteljica Ivanka Seleš sa svojim bivšim učenicima, sadašnjim petašima, Sabrinom Begović, Alanom Lončarom i Dominikom Horvatom. Ove godine naši prvašići, petaši i sedmaši, u nekim predmetima, kreću s programom nove kurikularne reforme pa im i u tome želimo mnogo uspjeha.

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 10. 9. 2019.