Zahvala pekaru Pavlu Begoviću za dugogodišnju suradnju

Za svaku uspješnu zajednicu važni su podupiratelji, dobronamjerni kritičari i suradnici. Naša škola, na sreću, ima mnogo onih koji prepoznaju naša nastojanja da svim našim učenicima osnovnoškolski dani budu što kvalitetniji i ljepši.

Jedan od podupiratelja, suradnika i, slobodno možemo reći, prijatelja Škole je naš sumještanin pekar Pavao Begović.

U petak 22. ožujka proslavili smo Dan škole. Svečanoj sjednici trebao je pribivati i gospodin Begović, ali zbog neodgodivog posla, nije bio u mogućnosti doći te nas je svojim dolaskom počastio četiri dana kasnije, 26. ožujka. Ravnateljica mu je u ime svih djelatnika zahvalila na dugogodišnjoj izvrsnoj suradnji i komunikaciji kakve danas ponekad, nažalost, nedostaje. Na svaku zamolbu za suradnju ili sponzorstvo u mnogobrojnim školskim aktivnostima i projektima pozitivno je odgovorio nudeći pekarske usluge ili proizvode pekarnice Begović.

Naime, gospodin Pavao 31. ožujka odlazi u mirovinu, ali ona za njega ne znači i potpuni prestanak pekarskog posla jer će i dalje, sve dok bude mogao, pomagati svojim sinovima u obiteljskoj pekarnici. Iako vjerujemo da ovo nije prestanak suradnje s njim, Škola mu je htjela zahvaliti na svemu što je nesebično, prema dogovoru, korektno i sa srcem napravio za sve djelatnike, prijašnje i sadašnje generacije virovskih učenika.

Želimo mu da još dugo uživa u svom poslu (životnom pozivu), ali i da odmara te uživa u onome što ga raduje!

Danijela Sunara-Jozek, prof.

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 27. 3. 2024.