Završna svečanost osmaša s podjelom svjedodžbi

U utorak 4. srpnja 2023. održana je Završna svečanost osmaša s podjelom svjedodžbi. Prigodan program oproštaja, koji su osmislili osmaši sa svojim razrednicama Željkom Kišić, Duškom Štefanec i Ksenijom Janković Vusić, održan je u velikoj sportskoj dvorani u 19 sati, a pred roditeljima, učiteljima i stručnim suradnicima vodile su ga učenice Ana Fancev, Leona Podoreški i Mia Drljanovčan.

Osmašima, kao i njihovim roditeljima, prigodnim riječima obratila se i ravnateljica Marica Cik Adaković te uručila nagrade onim učenicama koji su sve razrede osnovne škole prošli s odličnim uspjehom – Mihaelu Filipoviću, Dominiku Horvatu, Karlu Potnaru, Sabrini Begović, Paoli Peršinović, Alanu Lončaru, Leonu Stančecu i Roku Stanešiću.

Predstavnici 8. a, 8. b i 8. c razreda upriličili su kratkak svečani program u kojem su prezentaciju o svom osnovnoškolskom obrazovanju pripremile učenice Sara Pankarić i Sabrina Begović, osvrt na školovanje pročitala je Paola Peršinović, glazbenim nastupom počastili su nas Alan Lončar i Dominik Horvat, a pjesmu A. B. Šimića Opomena krasnoslovila je učenica Laura Matiša.

Učenici su se ujedno zahvalili svim svojim učiteljima, stručnim suradnicima i roditeljima na svemu što su uložili u njih.

Emotivnim govorom učenicima, roditeljima, kolegama i kolegicama obratile su se i razrednice osmaša, a u ime roditelja gospođa Kristina Filipović.

Nakon govora uslijedila je svečana podjela svjedodžbi.

Dragi naši osmaši, sretno!

objavio: Ksenija Janković Vusić   datum: 5. 7. 2023.