Dana 21. 6. 2026. ravnateljica Marica Cik Adaković, učitelji i učenici naše škole okupili su se na svetoj misi zahvalnici za proteklu nastavnu godinu.
Učenici su pod misom sudjelovali čitanjem, ministriranjem, a učenica Marija Zalar molitvom je zahvalila za primljene milosti, uspjehe, prijateljstva i trenutke radosti, ali i prebrođene teškoće koje su tijekom godine doživjeli.
U svojoj homiliji velečasni Marijan Kovačić naglasio je da nije dobro dopustiti strahovima da upravljaju nama, osobito našim školskim obvezama.
Potaknuo je sve okupljene da se preko ljeta što bolje odmore od rada, ali ne i od Boga, te da ne zaborave na svakodnevnu molitvu i nedjeljnu svetu misu.
Na kraju slavlja župnik je zahvalio ravnateljici, učiteljima i vjeroučiteljima na suradnji, trudu i predanosti kojima tijekom cijele godine prate učenike u njihovu odgoju i obrazovanju.
Zlatko Bočkaj, vjeroučitelj
OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje 

