Završna školska priredba 2015.

U četvrtak 11. lipnja u Glazbenoj dvorani naše škole održana je posljednja priredba ove školske godine za učenike nižih i viših razreda koja nam je svima još draža jer najavljuje skori kraj nastave i dolazak dugo očekivanih ljetnih praznika. Usprkos velikoj vrućini koja nas je ovih dana iznenadila, učenici i učitelji naše škole prigodnim programom oprostili su se od protekle nastavne godine. Mogli smo uživati u krasnoslovima učenika nižih i viših razreda, malim mažoretkinjama, a pogledali smo i prezentaciju u povodu obilježavanja eTwinning projekta. Cijeli je program bio prožet zvucima našeg Tamburaškog orkestra i pjesmom Pjevačkog zbora. Veselim plesom od svojih učiteljica i četvrtog razreda oprostili su se učenici četvrtog razreda te tako najavili svoj dolazak u više razrede.

Sve prisutne pozdravila je i ravnateljica škole Marica Cik Adaković, prof., a pedagoginja Mira Sulimanec, prof. ovom je prigodom svim učenicima, koji su se ove školske godine istakli u radu izvannastavnih aktivnosti, uručila zaslužene zahvale i priznanja.

Svoje zaslužene nagrade i pohvale dobili su i oni učenici osmaši koji su svoje osnovnoškolsko obrazovanje prošli s odličnim uspjehom. Čestitamo našim ponajboljim osmašima - Franici Golubić, Marku Štefanu i Nikoli Tišljaru te im želimo, kao i svim osmašima, mnogo uspjeha u daljnjem školovanju.

objavio: Administrator   datum: 12. 6. 2015.

« Svibanj 2017 »