Povijesna grupa na natjecanju o Domovinskom ratu

U petak 5. prosinca 2014. godine učenici osmog razreda i članovi Povijesne grupe - Mihael Seleš, Marko Štefan i Nikola Tišljar i njihova mentorica Ivana Dautanec sudjelovali su u završnom kvizu o poznavanju povijesti Domovinskoga rata i uloge Koprivničko - križevačke županije u Domovinskom ratu. Kviz se održao u sklopu projekta Promicanje istine o Domovinskom ratu u školama na području Koprivničko - križevačke županije. Natjecanje je održano u Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Križevcima.

Učenici su prošli u drugi krug natjecanja na županijskoj razini nakon što su ekipno postigli najbolji rezultat na školskom natjecanju na đurđevačkom području. U završnom natjecanju sudjelovale su još dvije ekipe po tri učenika s koprivničkog (OŠ Pavleka Miškine iz Đelekovca) i križevačkog područja (OŠ Ljudevita Modeca iz Križevaca).

Naš učenik Nikola Tišljar je postigao pojedinačno drugo mjesto među svim natjecateljima, a kao ekipa naše škole također smo osvojili drugo mjesto.

Za ovaj uspjeh učenici su nagrađeni vrijednim nagradama koje su im podijelili važni vojni dužnosnici, sudionici Domovinskog rata.

Čestitamo, te im želimo i dalje uspješan rad i odlične rezultate!

objavio: Administrator   datum: 11. 12. 2014.

« Studeni 2017 »