Forumaši i Iskrice posjetili Hrvatsko društvo za osteoporozu - podružnicu Virje

1. listopada obilježava se Međunarodni dan starijih osoba pa je tom prigodom Društvo Naša djeca Virje željelo iznenaditi naše Virovke. Tako su jučer Iskrice i Forumaši posjetili članice Hrvatskog društva za osteoporozu u našoj općini i zajedno s njima obilježili taj dan. Članice Iskrica i Foruma poklonile su svakoj članici po jedan origami cvijet koje su same izradile sa svojim voditeljicama. Osim što su ih počastili mandarinama, sokovima i ostalim poslasticama, Iskrice i Forumaši su sudjelovali u vježbama u paru. Vježbale su i predsjednica Društva Naša djeca Virje Martina Molnar, Danijela Večenaj, voditeljica Kreativne skupine Iskrice te Nataša Sušanj, voditeljica Dječjeg foruma. Osim vježbanja bilo je tu i puno druženja, smijeha i veselja. Hrvatsko društvom za osteoporozu – podružnica Virje i Društvo Naša djeca Virje ovom su prilikom dogovorili i neke zajedničke aktivnosti te nastavili daljnju uspješnu suradnju. Velika hvala i njihovoj voditeljici Mariji Cik što je čuvala tajnu i što je dolazak Iskrica i Forumaša zaista bilo iznenađenje okupljenim članicama. Veselimo se ponovnom susretu!

objavio: Administrator   datum: 9. 10. 2014.

« Svibanj 2017 »