Svečana podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda

U srijedu 28. lipnja, u 19 sati, u Glazbenoj dvorani naše škole bilo je posebno svečano. Upriličena je završna svečanost osmaša s podjelom svjedodžbi.

Učenici su se predstavili kratkim programom u kojem su se osvrnuli na svoje osnovnoškolsko obrazovanje te se pritom zahvalili ravnateljici, pedagogici, prvim učiteljicama, razrednicima i svim ostalim učiteljima koji su ih na tom putu poučavali i vodili.

Na samom početku programa učenicima osmih razreda obratila se ravnateljica škole Marica Cik Adaković zaželjevši im mnogo uspjeha u daljnjem školovanju, a malo kasnije to su učinili i njihovi razrednici: Ksenija Janković Vusić (razrednica 8. a), Željka Kišić (razrednica 8. b), Ivana Dautanec (bivša razrednica 8. c, na porodiljnom dopustu) i Nikola Cik (razrednik 8. c). U ime roditelja, osmašima i učiteljima, obratila se i predstavnica roditelja, a naša učiteljica, Nataša Sušanj.

Na svečanosti podjele svjedodžbi ravnateljica i pedagogica proglasile su one učenike koji su sve razrede osnovne škole prošli s odličnim uspjehom. To su učenici: Mia Ljubić, Filip Hrženjak i Neven Lukić iz 8. a, Lovro Grivić iz 8. b te Adrian Seleš iz 8. c razreda. Mia i Lovro svoje nagrade za najbolje učenike već su primili na Završnoj školskoj priredbi, a na ovoj svečanosti  primili su ih Filip, Neven i Adrian.

Čestitamo svim osmašima na završenom osmom razredu te im želimo mnogo uspjeha u daljnjem školovanju!

objavio: Darko Herbai   datum: 29. 6. 2017.

« Ožujak 2024 »